Agaç İşleri San.Başkışla Sok NO:73Konya, Turkey

+90 538 245 67 31

Kurumsal

Yaşamış Mobilya, yeni yaşam formları oluşturmak için beğenilere sunduğu konsept markasıdır. Yemek odası, sedir imalatı, sedir modelleri, sedir fiyatları, genç odası, yatak çesitleri, tekstil ve aksesuara kadar birbirinden geniş ürün yelpazesiyle hayatı şekillendiren Yaşamış Mobilya, farklı yaşam tarzlarını modern ve yenilikçi yaklaşımıyla evinize taşıyor.

Farklı beğenilere seslenen alternatifler ve rahatlığın en doğal halini sunan yaşam çözümleri, ulaşılabilir tasarım anlayışıyla Yaşamış Mobilya, hayata fark katmak için sizi bekliyor.

Rahatlık ve kalite, sağlamlık ve şıklık, ulaşılabilirlik ve tasarım kriterlerinin tamamını karşılayan Yaşamış Mobilya ürünleri, yıllara dayanan deneyiminden güç alıyor.

Misyonumuz

Yaşamış Mobilya kaliteden ödün vermeden, modern teknolojiler kullanarak dünya trendlerini kendi kültürümüzle yorumlayıp, çağdaş tüketici ihtiyaçlarını karşılayan ev mobilyaları üretmek ve bunları ulusal ve uluslararası pazarlara sunmaktır.

Vizyonumuz

Yaşamış Mobilya özgün, tasarım ürünü innovatif mobilya ürünleri ile Türk mobilya pazarında trendleri belirleyen, dünya pazarında ise değeri ve marka bilinirliği yüksek bir marka olmak.